Sesja portretowa - portret na zamówienie

Jednym z najpopularniejszych rodzajów zdjęć jest portret, który jest doskonałym sposobem na uwiecznienie wizerunku. Portret może stanowić przepiękną pamiątkę, która będzie przypominać nam o ważnych chwilach naszego życia oraz najbliższych nam osób. W mojej pracowni realizuję również portrety artystyczne, które nie mają ściśle określonych, sztywnych reguł. W tym przypadku dużą rolę odgrywa wizja fotografa.
Portrety z reguły ukazują pojedynczą osobę, ale dopuszcza się także portret rodzinny, przyjacielski, biznesowy lub inny, na którym pojawia się wiele osób. Jeżeli zastanawiasz się nad zamówieniem portretu, z pewnością będę w stanie zaproponować Ci odpowiednie rozwiązanie.

Portret w fotografii indywidualnej

Oferuję profesjonalne portrety na zamówienie, w tym portret osobisty. To fotografie, które bardzo często można zobaczyć w domowych galeriach rodzinnych, są zlecane w szkołach lub w firmach. Portret osobisty wykonuję w warunkach dogodnych dla klienta – w jego domu, plenerze, studio lub w innej ustalonej wcześniej lokalizacji. Może to być elegancki i stonowany portret fotograficzny na jednolitym tle, ale również przedstawiający bohatera zdjęcia w naturalnej scenerii domowej, parku, mieście.

Skontaktuj się ze mną, by omówić szczegóły sesji portretowej.

Portret rodzinny i portrety dzieci

Coraz większą popularnością cieszą się portrety dziecięce. Takie zdjęcia zatrzymują czas w miejscu, dzięki czemu rodzice i pozostali członkowie rodziny mogą często wracać do błogich i radosnych chwil, kiedy dzieci były jeszcze małe. Oferuję portret fotograficzny dziecka w dowolnym wieku, a także w zróżnicowanych sceneriach. Chętnie podpowiem w jakich miejscach dziecięcy portret w plenerze wypadnie najbardziej naturalnie i atrakcyjnie.

Klasykę gatunku stanowi portret rodzinny. Na fotografii portretowej mogą pojawić się seniorzy rodu, rodzice i dzieci – to wspaniała pamiątka na długie lata. Po krótkiej rozmowie telefonicznej lub wymianie e-maili przygotuję dla Ciebie propozycje tematyczne na unikalny portret rodziny i porady dotyczące przygotowań do sesji wraz z wyceną.

Fotografia portretowa a portrety biznesu

W dzisiejszych czasach portret pełni znaczącą funkcję również w biznesie. Atrakcyjne, profesjonalne zdjęcia pracownicze mogą zadecydować o tym, czy kontrahenci lub klienci zaufają Ci i skorzystają z Twoich usług. Wysokiej jakości zdjęcie portretowe zamieszczone na osobistej stronie internetowej może wpłynąć na wzbogacenie Twojego wizerunku i wykreowaniu pozycji eksperta w konkretnej dziedzinie. Realizowane przeze mnie sesje to gwarancja zaprezentowania Ciebie i Twoich pracowników jako osób wiarygodnych, profesjonalnych i godnych zaufania. 

Obszerna wizerunkowa sesja portretowa w plenerze bądź budynku umożliwi Ci późniejsze wykorzystywanie zdjęć w materiałach promocyjnych. Ofertę na portret-zdjęcie biznesowe kieruję również do modelek, modeli, aktorek i aktorów, którzy dopiero przygotowują swoje portfolio.

Portret na prezent - portret na urodziny i inne okazje

A może szukasz wyjątkowego prezentu dla bliskiej osoby? Zamów portret i  podaruj go bliskiej osobie (przykład: sesja portretowa kobieca na walentynki dla ukochanego) bądź zamów sesję portretową komuś, kto zawsze o tym marzył.

Masz już gotowe zdjęcia, które wymagają profesjonalnego retuszu? Skontaktuj się ze mną, aby ustalić wytyczne realizacji zamówienia.